Unilever Starszy Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych Klientów w Kanale Nowoczesnym in Czeladz, Poland

Starszy Przedstawiciel handlowy ds. kluczowych Klientów w Kanale Nowoczesnym

Description

Starszy Przedstawiciel

Handlowy ds. kluczowych klientów w kanale nowoczesnym

Główne obowiązki:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i egzekucyjnych w przydzielonym obszarze działania

  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów biznesowych Klientów w kanale Nowoczesnym na powierzonym terenie

  • Budowanie partnerskich oraz biznesowych relacji z powierzonymi Klientami

  • Zarzadzanie zespołem Merchandiserów

  • Współpraca z agencjami promocyjnymi

  • Koordynacja i egzekucja akcji promocyjnych

  • Współpraca z KAM w zakresie egzekucji akcji promocyjnych oraz planowania działań promocyjnych

  • Budowanie długoterminowych, partnerskich relacji oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu,

  • Przygotowanie, wdrożenie, analiza oraz kontrola planu współpracy z Klientami na powierzonym terenie

  • Planowanie i kontrola budżetu promocyjnego

  • Ewaluacja akcji sprzedażowych.

  • Regularne wizyty u Klientów zgodnie z założeniami i standardem firmy

  • Komunikacja z działami wspierającymi sprzedaż w Biurze Głównym

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Bieżące raportowanie pracy zgodnie z obowiązującymi w firmie procedurami

Wymagania:

  • Otwartość i zaangażowanie

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

  • Bardzo dobra znajomość technik i narzędzi sprzedaży

  • Wysoka dynamika i zaangażowanie w procesie realizacji celów

  • Podstawowe umiejętności w zakresie zarzadzania zespołem

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Doskonałe umiejętności organizacji pracy

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z klientami FMCG

  • Praktyczna znajomość obsługi MS Office

  • Umiejętności analityczne

  • Prawo jazdy kat B

  • Min. średnie wykształcenie

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę w pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Profesjonalne szkolenia, wsparcie merytoryczne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Job: Customer Development

Primary Location: Poland-Silesian-Czeladz-WAW Region Pd-Zachodni

Schedule: Full-time

Shift: Day Job

Unposting Date: May-16-2018

Req ID: 1800061H